Posilovací stroj Posilovací věž Bio Force TRN

Dostupnost: (po celé ČR 1-3 dny)

Cena: 14 970 Kč

 • Doprava po celé ČR zdarma
 • Záruční servis u Vás doma

Detailní popis:

Posilovací věž BIO FORCE TRN je multifunkční posilovací zařízení umožňující procvičení více něž 100 různých cviků na všechny svalové aprtie. Zátěž vytváří techologie Total NitroCell Technology využívající speciální dusíkem plněné písty, zaručující plynulou a snadnou změnu zátěže v širokém rozsahu, odpadá tím tedy klasická sada mechanického závaží. Celá věž váží jen 49 kg a díky kolečkům ji lze snadno převézt např. do rohu místnosti. Nastavení zátěže systémem Slide'n'Lock přímo na ramenu věže je velice rychlé a jednoduché, stupnice nabízí nastavení váhy od 5 do 100 kg, po 5 kg. Díky velkému rozsahu zátěží od absolutního minima je věž ideální pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé. Posilovací věž BIO FORCE TRN je vhodná pro domácí, klubové i hotelové využití.
 
BIO FORCE má masivní rámovou konstrukci, nabízí nepřeberné množství cviků, čemuž dopomáhá důmyslný systém uchycení kladek s možností jejich přesunu dle potřeby. Nespornou výhodou stroje je optimální ergonomie, kterou si každý na stroji přizpůsobí sám sobě tím, že může libovolně měnit trajektorii tahů. Bio Force nabízí vše, co potřebujete, abyste si užívali rychlého a efektivního tréninku, který nejenom zpevní a rozvíjí vaše svaly, ale také vám pomůže shodit přebytečné tuky !
 
Ukázka cviků na věži Bioforce můžete vidět ZDE 
 

TECHNICKÝ POPIS

 • multifunkční posilovací věž umožňujcí procvičit více než 100 různých cviků
 • ocelová rámová konstrukce má nosnost 135 kg a zaručuje stabilitu věže
 • kvalitní povrchová úprava práškovým lakováním 
 • ocelová lanka potažená nylonem proti oděru jsou testovaná na nosnost 500 kg a zajišťují spolu s kladkami na ložiscích plynulý a tichý chod věže
 • široký rozsah nastavení zátěže od 5-100 kg, po 5kg
 • výškově stavitelný sedák s možností odejmutí pro maximální komfort při cvičení se spodními kladkami
 • zátěž tvořena technologií TNT (Total Nitrocell Technology) využívající speciální dusíkem plněné písty, zaručující plynulou a snadnou změnu zátěže v širokém rozsahu
 • protiskluzová madla
 • pohodlné polstrování zajišťuje komfort a stabilní polohu při cvičení
 • věž je vybavena kolečky pro snadné přemístění
 • nosnost 135 kg

 

TRÉNINKOVÁ STANOVIŠTĚ

Multifunkční provedení stroje dovoluje procvičit všechny svalové skupiny, celá věž disponuje propracovaným, snadno ovladatelným nastavením zátěže. Díky promyšlenému systému kladek, které lze snadno přemisťovat je tak dosaženo velké variability věže a lze díky tomu libovolně měnit trajektorii záběru. Jednoduše a rychle tedy stanoviště přizpůsobíte svým potřebám, ve všech pozicích je zajištěno správné biomechanické provedení cviků. U věže lze nastavit 3 výškové polohy sedáku a desítyk kombinací nastavení kladek.

 • universální systém kladek BIO FLEX pro tlakové cviky na horní část těla s 4 polohami - slouží pro komplexní procvičení vrchní části těla, prsou, zad, svalstva paží, možnost nastavení šíře úchopů a desítek cviků
 • systém horních kladek - stahování kladky shora na záda či triceps, variace cviků
 • systém spodních kladek vpředu - pro veslování, posilování bicepsu a desítek dlaších cviků
 • předkopávání + zakopávání - pro procvičení dolních končetin

Součástí dodávky věže jsou následující adaptéry:

 • široký zádový adaptér
 • 2 ks jednoručního adaptéru
 • Tréninkový návod s obrázkovými přílohami pro správné provedení cviku  

 

OSTATNÍ PARAMETRY:

 • Celková hmotnost stroje 49 kg
 • Rozměry stroje - délka: 125 cm
 • Rozměry stroje - šířka: 168 cm
 • Rozměry stroje - výška: 208 cm
 • Způsob použití dle DIN EN 957: kategorie HA

 

ZÁRUKA, ZAJIŠŤĚNÍ DÍLŮ, SERVIS:

 • Záruční doba: 3 roky záruka + 5 let na rám stroje
 • Během záruční doby je na stroj prováděn servis bezplatně přímo u zákazníka 

 

  

 

 

10 důvodů pro Bio Force

1.  Tichost cvičení

Díky TNT (dusíkovým) pístům je zajištěn tichý a měkký chod při cvičení. Nemusíte se trápit s hlučností řetězů, či dopadajících zátěžových cihel. Díky tomuto systému lze bez problému trénovat ve dne v noci aniž by jste rušili sousedy apod. Současně Bio Force umožňuje plný rozsah pohybu, aniž by byla zátěž nerovnoměrně rozmístěna po celé své dráze pohybu.

2.  Univerzální a profesionální stroj

Existuje nespočet variant a využití Bio Force. Ať už pro cvičení ve stoje, vsedě, vleže, boční, dvoustranné, komplexní, či izolované - Bio Force je velmi variabilní a nevyžaduje náročnou manipulaci. Směr tahu a úhel cviku může být zvolen libovolně, tak aby byl pro cvičení co nejúčinnější. Protože na každé straně lze nastavit zátěž samostatně, může být cvičení zaměřeno např. „na slabší stranu těla“.

3.  Kvalita Premium

V testu odolnosti nevykazoval systém Bio force ani po 100.000 opakování žádné známky opotřebení. Samostatný pístový systém umožňuje dlouhou trvanlivost.

4.  Jednoduchost nastavení zátěže

Nastavení odporu zátěže je velmi jednoduché a je možné ho regulovat i vsedě. Pro snadnost nastavení si můžete pomocí karabin přenastavit snadno a rychle směr, dráhu kladky a díky tomu mít tak různorodější a silnější odezvu tréninku pro vaše svaly.

5. Fitness studio v klidu domova !

S posilovací věží Bio Force můžete mít v klidu domova své vlastní profesionální fitness studio. S variabilitou množstvím cviků je tomu opravdu tak! Šetříte čas, peníze bez ohledu na otevírací dobu v tělocvičnách apod..

6 Lehké přemisťování

Vzhledem k faktu, že posilovací věž Bio Force nemá žádné zátěžové cihly na cvičení, její celková hmotnost je rapidně nižší než u běžných věží. Hmotnost se pohybuje ookolo 50 kg, což Vám umožní spolu spojezdovými kolečky lehce přemístit a manipulovat s věží kdekoliv v místnosti. Je ideální i pro místnosti s omezeným prostorem.

7. Šetří vaše klouby

Díky systému TNT (dusíkových) pístů je pohyb pomalý a hlavně plynulý, díky čemuž bude odpor při cvičení bez nepříjemného škubání a trénink bude tak efektivní a jemný pro váš pohybový aparát.

8. Vhodný i pro vyšší osoby

Posilovací věž Bio Force má výškově nastavitelný sedák a umožňuje trénink i vysokým cvičencům. Zejména u stahování horní kladky na široký sval zádový mají vyšší osoby problém při cvičení, ale díky nastavitelné výšce sedáku tento problém nehrozí.

9. Dokonalý pocit ze cvičení

Na rozdíl od konvenčních posilovacích věží, má posilovací věž Bio Force dvě samostatné řemenové kladky, které vám umožňují trénovat naprosto izolovaně a můžete tak trénovat jen s jednou kladkou, nebo si nastavit popřípadě na jednu končetinu více než na druhou. Během cvičení si samozřejmě můžete měnit úhel pohybu apod.

10 Testovaná bezpečnost

Samostatné dusíkové písty jsou samozřejmě velmi bezpečné, díky odporu v pístech nehrozí nebezpečí pádu volné zátěže a umožňují cvičení i v přítomosti dětí.
baner2

Doporučujeme

Posilovací stroj TRINFIT Gym GX6

multifunkční posilovací věž s výborným poměrem kvality, komfortu cvičení a ceny široké možnosti individuálního nastavení speciální ramena 3D FLEX s desítkami cviků kladky s kuličkovými ložisky nosnost 150 kg, sada závaží 86 kg záruka 3 + 5 let, servis doma Více info

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec

Prodejna FITHAM Liberec